TV: Slecht beeld
Klacht van Sjoukjeschonewille op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik kon niet normaal naar de volleybal wedstrijden kijken. Er was regelmatig slecht (storing) beeld. Lees meer
Bij Ziggo zijn 152 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.7/10. Dien een klacht in over Ziggo. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Ziggo voorziet bijna 3 miljoen huishoudens in Nederland van digitale tv, internet en/of telefonie en is de grootste leverancier van kabeltelevisie. Helaas... Lees meer >
Ziggo is een bedrijf actief in de categorie Alles-in-1. Op Klacht.nl zijn in totaal 8328 klachten gemeld over Ziggo. Hiervan zijn er 14 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Ziggo delen.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over: klacht, ziggo, abonnement, onterechte, kosten. Op basis van de 8328 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Ziggo is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Ziggo:
1. Neem eerst contact op met Ziggo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Twitter/X: @ZiggoWebcare
U kunt een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Ziggo.
Op Klacht.nl zijn in totaal 8.337 klachten over Ziggo ingediend, waarvan 146 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Alles-in-1.
Van de klachten over Ziggo wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 36 van de 8.337 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over Beschadigd product of pakket van Ziggo, Klantenservice problemen met Ziggo, Retour en terugbetaling problemen met Ziggo. Bekijk alle Ziggo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Ziggo is 0900-1884, bereikbaar op ma-zo 08:00-20:00. U kunt ook een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl, waar Ziggo actief klachten behandelt.
Ziggo heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,6 op 10, gebaseerd op 77 beoordelingen.
Ziggo reageert gemiddeld binnen 4 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
U kunt uw Ziggo abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van Sjoukjeschonewille op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik kon niet normaal naar de volleybal wedstrijden kijken. Er was regelmatig slecht (storing) beeld. Lees meer
Klacht van A.C. Lavrijsen op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Sturen nota van KPN 004471642709850 dd. 21 Aug '15 € 86,05 Deze zou bij ontvangst door Ziggo worden vergoedt. Lees meer
Klacht van jayden2011 op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
ik heb onlangs een pakket max complete afgesloten met de eerste 3 maanden voor 30 euro ipv 65 vervolgens word er nu al 3 maanden gewoon 65 euro afgeschreven als je ziggo belt krijg je een bandje te horen met een standaard... Lees meer
Klacht van Esther Geneugelijk op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Opeens een automatische incasso van Ziggo terwijl ik nooit toestemming daarvoor heb gegeven. Het bedrag week ook af van mijn maandelijkse betalingen. Ziggo gebeld, 3 kwartier in de wacht, daarna kon de dame aan de telefoon er ook geen wijs... Lees meer
Klacht van emmyvandervegt op 25 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Tot onze verbazing blijkt dat als wij naar huis bellen ons nummer niet beschikbaar is. Als wij thuis zijn en gaan bellen naar ons 06 nummer blijkt dat ons telefoonnummer is gewijzigd in een ander nummer, totaal onbekend en ook... Lees meer
Klacht van bm-vanniekerken op 25 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
heb al vanaf de aanschaf van ziggo internet een aan uit relatie met ziggo het internet staat drie minuten aan en gaat dan uit voor een paar seconde en gaat dan weer aan zo gaat het als maar door en... Lees meer
Klacht van GUIDOSUSAN op 25 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik kom niet ingelogd op mijn ziggo ondanks mijn gebruikersnaam en nieuwecode om an te melden. Lees meer
Klacht van cwitberg op 25 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
per 11 juli overgegaan naar KPN. Media box naar Ziggo teruggestuurd nog dezelfde dag. Bon heb ik gelukkig nog.KPN overstapservice gebruikt. Nog persoonlijk afgemeld bij ziggowinkel. Volgens medewerker was alles in orde. Laatste bankafschrift heb ik juli betaald. Wat schetst mijn... Lees meer
Klacht van rw76 op 24 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
mn afstandsbediening sapt automatisch terug ze zeggen dat er en update moet worden gedaan en dat het dan opgelost is maar daar wacht ik nu al 6 maand op Lees meer
Klacht van humie op 24 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
kan met de ziggo bapp regelmatig geen contact maken , met mijn mobiel! Lees meer