Weet niet wat bedoelt wordt met ziggo account
Klacht van Hulpvrouw op 28 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Zie bovenstaande vraag omdat ik geen nieuw wachtwoord kan maken de code ervoor heb ik ontvangen Lees meer
Bij Ziggo zijn 96 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.6/10. Dien een klacht in over Ziggo.
Ziggo voorziet bijna 3 miljoen huishoudens in Nederland van digitale tv, internet en/of telefonie en is de grootste leverancier van kabeltelevisie. Helaas... Lees meer >
Ziggo is een bedrijf actief in de categorie Alles-in-1. Op Klacht.nl zijn in totaal 8251 klachten gemeld over Ziggo. Hiervan zijn er 15 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Ziggo delen.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over: ziggo, abonnement, internet, door, contract. Op basis van de 8251 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Ziggo is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Ziggo:
1. Neem eerst contact op met Ziggo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Twitter/X: @ZiggoWebcare
U kunt een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Ziggo.
Op Klacht.nl zijn in totaal 8.251 klachten over Ziggo ingediend, waarvan 91 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Alles-in-1.
Van de klachten over Ziggo wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 36 van de 8.251 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over Beschadigd product of pakket van Ziggo, Klantenservice problemen met Ziggo, Retour en terugbetaling problemen met Ziggo. Bekijk alle Ziggo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Ziggo via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Ziggo actief klachten behandelt.
U kunt uw Ziggo abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van Hulpvrouw op 28 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Zie bovenstaande vraag omdat ik geen nieuw wachtwoord kan maken de code ervoor heb ik ontvangen Lees meer
Klacht van hehuwat op 28 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
even kort samen gevat, eind mei 2015 geen internet meer ik ging bellen! mw uw heeft een oude modem wij hebben iets veel mooiers voor u,ik had al maandelijks een bedrag van ongeveer 88 euro inc eredivisie ,alles zou... Lees meer
Klacht van Nooitmeerziggo op 28 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Na een recente verhuizing naar leiden besloten om bij ZIGGO internet af te nemen. Hoewel het een goedkoop pakket van internet en televisie betreft, had ik tog zeker veel meer verwacht. Het lijkt dan ook dat er nul aan word gedaan.... Lees meer
Klacht van charly11 op 28 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
wij hebben al geruime tijd(ongeveer rond de tijd dat upc en ziggo samen gingen) last van vervelende storing op de tv slecht beeld, en om de paar uur wordt het beeld zwart en verschijnt er een tekst boven in het... Lees meer
Klacht van pvk198921 op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik zit dus nu voor de 3e x met ziggo aan de telefoon, uiteraard in de wacht maar ik ontvang dus geen zenders op mijn tv en de ene persoon die ik te spreken krijgt zegt dat de box afgesloten... Lees meer
Klacht van Sjoukjeschonewille op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik kon niet normaal naar de volleybal wedstrijden kijken. Er was regelmatig slecht (storing) beeld. Lees meer
Klacht van Sjoukjeschonewille op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik kon niet normaal naar de volleybal wedstrijden kijken. Er was regelmatig slecht (storing) beeld. Lees meer
Klacht van A.C. Lavrijsen op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Sturen nota van KPN 004471642709850 dd. 21 Aug '15 € 86,05 Deze zou bij ontvangst door Ziggo worden vergoedt. Lees meer
Klacht van jayden2011 op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
ik heb onlangs een pakket max complete afgesloten met de eerste 3 maanden voor 30 euro ipv 65 vervolgens word er nu al 3 maanden gewoon 65 euro afgeschreven als je ziggo belt krijg je een bandje te horen met een standaard... Lees meer
Klacht van Esther Geneugelijk op 26 september 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Opeens een automatische incasso van Ziggo terwijl ik nooit toestemming daarvoor heb gegeven. Het bedrag week ook af van mijn maandelijkse betalingen. Ziggo gebeld, 3 kwartier in de wacht, daarna kon de dame aan de telefoon er ook geen wijs... Lees meer