Mijn Klacht:
Ik heb een badkamer spiegel besteld bij q1sanitair.nl. Op de bezorgdag werd ik door de bezorger gebeld op mijn mobiele telefoon. De bezorger vertelde mij dat hij het afleveradres niet kon vinden en dat hij het navigatiesysteem van zijn werk gebruikte en er niet uit kwam. In eerste instantie heb ik de bezorger uitgelegd hoe hij het beste in het appartementencomplex kon komen. Het appartementencomplex bevindt zich aan de zijde van de hoofdweg en het is onmogelijk dat je dat gebouw niet ziet of niet kunt vinden.
Nadat is gebleken dat de bezorger niet begreep waar het complex zich bevindt heb ik geadviseerd om Google Maps te gebruiken.
Dit doen alle bezorgers die bij ons pakketten komen bezorgen.
De bezorger ging in weerstand en volop in discussie over een pakket dat gemakkelijk op de 5e etage afgeleverd kon worden. Ik heb de bezorger duidelijk gemaakt dat mijn vrouw en ik i.v.m werk niet thuis waren. Daarom heb ik een vriendelijk verzoek gedaan om de doos voor de deur neer te zetten. Hij weigerde om het pakket voor de deur neer te zetten. Tot mijn grote verbazing gaf de bezorger aan de spiegel in de centrale hal neer te zetten. De hal waar Jan alleman binnen komt en het pakket zo kan meenemen! De bezorger verbrak de verbinding terwijl ik in gesprek met hem was. Los van de inhoud en de waarde van de bestelling kan ik de conclusie trekken dat er geen rekening wordt gehouden met privacy en er op onprofessionele wijze wordt omgegaan.
Uit frustratie heb ik met de klachtenlijn gebeld en werd daar ook niet begrepen. Net alsof de bejegening van de bezorger niet genoeg was kreeg ik ook nog een volle lading van de medewerker van de klachtenlijn. De bezorger werd in zijn gelijk gezet, want ik zat fout, omdat ik als eigenaar van het pakket, niet mag verwachten dat de bestelling voor mijn deur wordt afgeleverd. Dit is volgens hen ook opgenomen in de overeenkomst. Welke bezorger laat in hemelsnaam een bestelling achter in een algemene ruimte? De medewerker verstrekte dezelfde informatie als de bezorger. Namelijk dat alle pakketten in een centrale ruimte geplaatst mogen worden. zagen hal. Ik ben nog nooit zo een onprofessioneel bedrijf en koerier tegengekomen!!! Mensen die dit lezen bestel hier absoluut niets. Dit is voor mij in ieder geval de laatste keer dat ik iets bij hen bestel!
Gewenste Oplossing:
Het bedrijf en de bezorger mogen voor hun onprofessioneel handelen hun oprechte excuus aanbieden aan mij.


