Klacht: niet correcte afrekening – Brugge

Kurt Sypre op 25 januari 2018 over Yves Rocher in de categorie Verzorgingsprodukten

Yves Rocher klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 januari 2018

Een klant heeft een klacht ingediend over een onjuiste afrekening bij de Yves Rocher winkel in Brugge. Ondanks het gebruik van een kortingskaart voor 50% korting, ontving de klant slechts deze korting en niet de verwachte extra 10% als trouwe klant. De klant merkte op dat een andere klant een artikel met 60% korting kocht, maar kreeg geen bevredigende uitleg van het personeel. Dit is niet de eerste keer dat de klant ontevreden de winkel verlaat.

Mijn Klacht:

Maandag ben ik langs geweest in de Yves Rocher winkel te Brugge, ik had een kortingskaart van -50% met als extra 10% korting als trouwe klant. Aan de kassa kreeg ik maar -50% toen ik de verkoopster daarop aansprak zei ze ‘ja de kassa heeft de correcte prijs aan en dat het klopte’. Daarop zei ik maar de dame voor mij heeft wel dit artikel aan -60% gekregen, eerst wist ze niet goed wat te zeggen maar toen zei ze het moet zijn dat de dame een andere kaart heeft. Ik heb dit dan maar zo gelaten het ging maar over 1,5 euro. Correct is dit niet en ik wou het toch van mijn hart. Nu is het wel zo dat het niet de eerste keer is dat ik in de winkel te Brugge met een slecht gevoel buiten kom. Vroeger ging ik altijd naar Ieper en daar was ik altijd tevreden maar door omstandigheden ben ik nu verplicht om naar Brugge te gaan en ik moet zeggen ik denk dat dit de laatste keer was dat ik nog naar Yves Rocher geweest ben althans toch in Brugge.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik een oplossing zien voor dit probleem, enige compensatie of dat de winkel eens aangesproken wordt op dergelijke praktijken

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM