Klacht: betaling terug storting

baranim64 op 28 augustus 2014 over Yves Rocher in de categorie Verzorgingsprodukten

Yves Rocher klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 augustus 2014

Een klant heeft een klacht ingediend bij Yves Rocher over een terugbetaling van 14,70 euro die op 1 juli 2014 op zijn rekening is gestort. De klant stelt dat er onterecht een verzoek is gedaan om dit bedrag terug te betalen, inclusief 5,00 euro aan administratiekosten, en vraagt om opheldering over de situatie en de dubbele verzending van lidboeken.

Mijn Klacht:

geachte yvesrocher klachten services.ik ben s.pinar 3135bb vlaardingen.er is op 01.07.2014 een bedrag van 14.70 terug gestort op mijn rekening dat er 2x een betalings was gedaan en dat het terug gestort was en nu willen jullie bedrag terug met 5.00 euro administratie kosten jullie storten terug ik heb niet om gevraagd en nu door jullie fout moet 19.70 betalen.er is op mijn rekening. 6507813 mijn vrouw zijn rekening is 0756587638 daar is ook een bedrag afgeschreven 14.70 euro.s.pinar.en wij kregen elke keer 2x yvesrocher lidboek terwijl wij 1x ingeschreven zijn .kunt u uitzoeken waarom dat bedrag terug is gestort en waarom jullie nu weer terug willen het bedrag.

Gewenste Oplossing:

als dit probleem opgelost is ben ik weer tevreden.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM