Klacht: Verkeerde geleverde bestelling

Billy the pitbull op 27 oktober 2021 over Yunexpress in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Yunexpress
Status Open
Datum 27 oktober 2021

Een klant heeft een hondenkleed besteld voor bijna €30,00, maar ontving in plaats daarvan borstelhandschoenen voor de hond, die veel goedkoper zijn. De klant heeft eerder contact gehad met Yunexpress over de levering, maar kan nu geen contact meer krijgen en de website is niet meer bereikbaar. Eerdere klachten suggereren dat dit probleem vaker voorkomt.

Mijn Klacht:

Heb een hondenkleed besteld van bijna €30,00
Krijg tot mijn verbazing een paar borstelhandschoenen voor de hond die je bij AliExpress koopt voor nog geen € 1,00
Ik lees in eerdere klachten dat het vaker voor komt , in begin contact met ze gehad over de levering , netje een bericht terug dat het onderweg is , nu website is er niet meer , en krijg geen contact meer met ze ,

Gewenste Oplossing:

Graag de gevraagde hondenkleed , anders geld terug .

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Yunexpress

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Yunexpress nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Billy the pitbull
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM