Klacht: kapot ontvangen nMax Heater

Pascale Vermeulen-Dillis op 10 november 2022 over Yunexpress in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Yunexpress
Status Open
Datum 10 november 2022

Een klant heeft een MAXhester ontvangen die beschadigd is aan de bedrading. Ondanks het versturen van meerdere e-mails heeft de klant geen reactie ontvangen en verzoekt nu om een retoureteiket voor een kosteloze retourzending.

Mijn Klacht:

Een MAXhester ontvangen die volledig stuk is aan de bedrading. Diverse e mails verzonden zonder enige reactie! Ik wil graag een retoureteiket ontvangen zodat ik dit pakket kosteloos kan retourneren.

Graag uw reactie

Gewenste Oplossing:

EEN GOED WERKEND PRODUCT . Heb het reeds volledig betaald

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Yunexpress

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Yunexpress nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Pascale Vermeulen-Dillis
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM