Klacht: grootte kerstboom besteld krijg mini boompje

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Yunexpress
Status Open
Datum 5 januari 2021

Een klant heeft op 10 december 2020 een grote kerstboom besteld en hiervoor 34,95 euro betaald, maar ontving in plaats daarvan een mini boompje ter waarde van 2 euro. De klant verlangt either het juiste product of een terugbetaling van het betaalde bedrag.

Mijn Klacht:

heb op 10-12-2020 besteld en betaald grootte kerstboom besteld krijg mini boompje van -2 euro voor de prijs van 34.95 die ik betaald heb zou graag mijn geld terug willen of het product krijgen wat ik besteld heb

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik krijg wat belooft was namelijk kerstboom die elektrisch uitschuift met verlichting volgens de aanbieding zou ik er 1 krijgen plus 1 gratis krijgen of mijn geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM