Klacht: catalogus aan overleden mevrouw

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 januari 2022

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd om de catalogus van Your Look For Less, die geadresseerd is aan een overleden persoon, te laten stopzetten. Ondanks het retourneren van de catalogus met de mededeling van het overlijden, blijft de catalogus nog steeds binnenkomen. De klant verzoekt het bedrijf om de naam uit hun bestand te verwijderen.

Mijn Klacht:

Al anderhalf jaar ontvangen wij uw catalogus die is geadresseerd aan Mevr. G.C, van Baalen en zij is anderhalf jaar geleden overleden. Al een paar keer hebben we de catalogus geretourneerd met de vermelding dat mevrouw is overleden, maar uw catalogus blijft komen. Wilt u haar naam uit uw bestand halen.
Hartelijk dank!

Gewenste Oplossing:

Dat u uw catalogus niet meer naar ons adres: Tronde 10, 8424 SK Elsloo stuurt

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten