Klacht: Youfone maakt beloftes niet waar!!

Sal06 op 19 mei 2012 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 22 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

opgepakt

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 19 mei 2012

Na een bevestiging van Youfone op 13 april 2012 over de annulering van een abonnement, heeft de klager nog steeds geen terugbetaling van de aansluitkosten ontvangen. In de bevestigingsmail werd vermeld dat het bedrag binnen twee weken zou worden teruggestort, maar dit is tot op heden niet gebeurd. De klager heeft eerder negatieve ervaringen met het bedrijf gehad.

Mijn Klacht:

Nadat Youfone een bevestiging op 13 april 2012 per mail naar mij heeft verstuurd, over de annulering van mijn abonnement aanvraag, zijn de reeds betaalde aansluitkosten nog steeds niet teruggestort op mijn rekening. In de mail stond onder andere ook dat het bedrag binnen TWEE WEKEN zou worden teruggestort op mijn rekening. Tot op heden is dit nog steeds niet gebeurd.
Maar ik had ook niet anders verwacht van Youfone (na de andere ervaringen met dit bedrijf).

Gewenste Oplossing:

De reeds betaalde aansluitkosten binnen 3 dagen terug storten op mijn rekeningnummer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 22 mei 2012 om 13:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

opgepakt

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie