Klacht: Slecht product en moeizame terugbetaling

Dushii ✓ Verified op 05 november 2026 over www.topdoek.nl in de categorie Internetshops - Algemeen

www.topdoek.nl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 november 2026

Een klant heeft een lightbox besteld bij Topdoek, maar constateert dat de tekst onder de foto niet volledig zichtbaar is. Na meer dan 18 e-mails met het bedrijf ontvangt de klant alleen onduidelijke vragen en wordt een verzoek om terugbetaling geweigerd, omdat het product op maat is gemaakt.

Mijn Klacht:

Ik heb een lightbox besteld bij Topdoek, maar de tekst die onder de foto geplaatst moet worden, staat er maar half op en is afgekapt. Na meer dan 18 e-mails met het bedrijf krijg ik alleen onduidelijke vragen over bronbestanden en de doos waarin het product werd geleverd. Ondanks mijn verzoek om een terugbetaling, omdat het product niet aan de verwachtingen voldoet, wordt dit geweigerd omdat het speciaal voor mij is gemaakt.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een volledige terugbetaling van het product.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over www.topdoek.nl

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten