Bij www.topdoek.nl zijn in totaal 8 klachten ingediend op Klacht.nl. In de afgelopen 12 maanden kwamen er 3 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.0/10 (afgelopen 12 maanden, 2 stemmen), over alle jaren 1.0/10 (5 stemmen). Dien een klacht in over www.topdoek.nl. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over www.topdoek.nl in de categorie Internetshops - Algemeen. Bovenaan deze pagina staat het... Lees meer >
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over www.topdoek.nl in de categorie Internetshops - Algemeen. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage van www.topdoek.nl en de snelheid waarmee www.topdoek.nl klachten in behandeling neemt en oplost. Mocht u ook een klacht willen indienen over www.topdoek.nl dan kunt u dat doen door hierboven op Klacht Melden te klikken.
Hoe kan ik een klacht over www.topdoek.nl melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met www.topdoek.nl? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij www.topdoek.nl, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van www.topdoek.nl contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over www.topdoek.nl indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor www.topdoek.nl.
Hoeveel klachten zijn er over www.topdoek.nl?
Op Klacht.nl zijn in totaal 8 klachten over www.topdoek.nl ingediend, waarvan 3 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Internetshops - Algemeen.
Lost www.topdoek.nl klachten op?
www.topdoek.nl reageert niet via Klacht.nl.
Wat zijn de meeste klachten over www.topdoek.nl?
De meest voorkomende klachten over www.topdoek.nl gaan over Internetshops - Algemeen. In de afgelopen 12 maanden zijn 3 klachten ingediend.
Hoe bereik ik de klantenservice van www.topdoek.nl?
Bedrijf is uitsluitend per e-mail bereikbaar; geen telefoonnummer op de contactpagina. U kunt www.topdoek.nl bereiken per e-mail via [email protected]. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Wat is de beoordeling van www.topdoek.nl?
www.topdoek.nl heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 1,0 op 10, gebaseerd op 5 beoordelingen.
Hoe krijg ik mijn geld terug van www.topdoek.nl?
Bij online aankopen bij www.topdoek.nl heeft u 14 dagen bedenktijd. Na retournering moet www.topdoek.nl binnen 14 dagen terugbetalen. Gebeurt dit niet? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling. Betaalde u met creditcard of PayPal? Overweeg een chargeback. Dien ook een klacht in via Klacht.nl.
Ik heb canvassen besteld bij www.topdoek.nl, maar de kwaliteit was matig en sommige canvassen waren ronduit slecht. Meerdere inktlagen waren niet goed uitgelijnd, waardoor lijnen en letters dubbel waren. Na melding van deze problemen kreeg ik te horen dat het... Lees meer
Ik heb een foto behang besteld bij Topdoek, maar de ontvangen rollen zijn niet correct. Ik heb drie keer de maat van mijn muur doorgegeven, maar ontving drie rollen met twee banen, waardoor het patroon niet doorloopt. Ik heb meerdere... Lees meer
Op 31 augustus 2026 heb ik bij Topdoek.nl een canvasdoek besteld met de afmetingen van 150x50 cm, waarin ik mijn eigen foto wilde laten afdrukken. Bij de aflevering bleek dat de afbeelding over de randen was afgedrukt tot op de... Lees meer
Ik heb een bestelling geplaatst bij www.topdoek.nl, maar deze is niet goed aangekomen. Al 2 tot 3 weken probeer ik contact te krijgen met het bedrijf, maar ondanks hun beloftes doen ze niets om het probleem op te lossen. Ze... Lees meer
Schandalig , ze zeggen binnen 24 uur te leveren donderdag 9 mei besteld zou 10 mei geleverd worden , ze vertelde dat de klacht bij post.nl ligt ( ik heb het nagekeken post nl heeft niets ontvangen Lees meer
Ik heb een grote bestelling bij hun gedaan en kreeg na 4 dagen een mail.dat de verzending is uitgesteld door DHL. Nou DHL heeft het pakje niet eens aangeboden gekregen. Top Doek reageert niet op de mails en ze zijn... Lees meer
Na de bestelling te hebben ontvange, helaas een klacht moeten indienen dat er 2 van de 5 canvassen beschadigd zijn. Je moet een klacht via hun site indienen. Alles ingevuld en foto's erbij gedaan. So far so good. Daarna begon... Lees meer
Ik heb een bestelling gedaan waarvoor ik een extra kost heb betaald van €3.95 om binnen 2 dagen te ontvangen en heb een week moeten wachten op mijn bestelling.
Dit was een geschenk om mee te nemen, maar door de late... Lees meer
Op de website staat verzending binnen 3 werkdagen, in de mail die je krijgt na bestelling staat 5 werkdagen. Na 6 werkdagen wachten een mailtje gestuurd met de vraag wanneer ze gaan verzenden. Na 3 werkdagen nog geen reactie hierop.... Lees meer