Klacht: Nadelige stand door W-energie berekend

Marcelbsm op 27 maart 2015 over Woonenergie B.V. in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Woonenergie B.V. has resolved this complaint
āœ… Klacht opgelost op 4 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte Marcelbsm, Zoals net ook vermeld op uw voicemail, bieden wij u graag onze excuses aan voor de late reactie. Heel vervelend dat wij u een eindnota op basis van verkeerde meterstanden hebben verstuurd. Wij passen dit voor u aan...

Status Opgelost
Datum 27 maart 2015

Een klant heeft problemen ervaren met Woonenergie B.V. na een overstap naar Electrabel, waarbij een te hoge meterstand is geregistreerd, wat heeft geleid tot dubbele betalingen van ongeveer 200 euro. Ondanks herhaaldelijke pogingen om het probleem op te lossen, heeft de klant te maken gehad met onduidelijke communicatie en een traag proces, waarbij Woonenergie aangaf dat het tot 12 weken zou duren om de kwestie te verhelpen.

Mijn Klacht:

Zijn vorig jaar overgestapt van Woonenergie naar Electrabel via de gezamenlijke inkoop van VEH. Stand doorgegeven aan beide leveranciers. Erachter gekomen dat Woon energie een te hoge stand heeft verwerkt waardoor wij dubbel hebben betaald. Januari 2014 veel gebeld met Woonenergie maar ongelofelijk wat een onbekwaam personeel ad telefoon, de 1 nog slechter Nederlands dan de ander! Leg dan je situatie maar eens uit…. Al met al een jaar later en nog steeds is het niet opgelost, gaat om een bedrag van ongeveer 200€

Ze noteren het niet of slecht in het systeem waardoor ze altijd zeggen dat ze niets kunnen vinden. Na de laatste melding via de mail te horen gekregen dat ik 8 tot 12 weken moet wachten eer het wordt opgelost!! Hoezo 8 tot 12 weken, het is een simpel rekensommetje en zelfs de netbeheerder heeft de juiste stand doorgegeven!!

Ik zou niemand aanraden bij dit bedrijf ooit maar stroom af te nemen of andere zaken, ook niet laten verleiden door een leuke aanbieding want je krijgt er absoluut spijt van! Behoed je voor dit profesorisch bedrijf en personeel!!

Gewenste Oplossing:

Als de juiste eindafrekening is betaald

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Woonenergie B.V. over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Woonenergie B.V. in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Woonenergie B.V. een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Woonenergie B.V.

Heeft op 04 juni 2015 om 11:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte Marcelbsm,

Zoals net ook vermeld op uw voicemail, bieden wij u graag onze excuses aan voor de late reactie.
Heel vervelend dat wij u een eindnota op basis van verkeerde meterstanden hebben verstuurd. Wij passen dit voor u aan en sturen u een aangepaste eindnota.

Met vriendelijke groet,
Dicky
WoonEnergie

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie