Mijn Klacht:
Ik lees hier de klachten omdat wij zelf ook met een klacht rondlopen. Ik herken me precies in de klacht van John in dec 2019.
Wij hebben 4 september een bank gekocht (u leest het goed, 8 maanden geleden!!!) En zou vorige week (na 3x vertraagd te zijn) binnenkomen. U raad het al, we werden donderdag gebeld, of nee, ik belde zelf en er blijkt weer 2-3 weken bovenop te komen. Het is echt van de zotten!!!! De communicatie is zo bar en bar slecht. Ik moet elke keer zelf contact zoeken om te vragen hoe het ervoor staat. Als ik niet had gebeld weet ik zeker dat wij niet door hen gebeld zijn.
We hebben een compensatie gehad, maar vinden wij niet volstaan in verhouding. Dat er meer niet uit te halen is, is het probleem van Poortvliet. Zij zijn de verkopers.
Mijn ouders hebben in november een kast gekocht, nog steeds niet binnen (levertijd was 4 weken) zij horen ook gewoon niets van Poortvliet. Wij doen er geen zaken meer mee!!
Gewenste Oplossing:
Meer compensatie of de vloerkleden er gratis bij.
En werken aan communicatie!!!!


