Klacht: Geld is kwijt? Klantenservice negeert mij ik hoor me tegoed allang te hebben

Joostje22 op 24 september 2021 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Ik mis mijn tegoed op mijn wehkamp account ik zou zogenaamd mijn tegoed direct kunnen zien en gebruiken terwijl we nu al sinds het geretourneerd is al een week verder zijn, daarnaast deden ze over het retourneren ook nog eens meer als 20 dagen over.
Maar waar ik mij het meeste aan ERGER is dat de klantenservice mij negeert omdat ik blijkbaar teveel vraag (heb nu inmiddels al 3/4 volle dagen geen terugkoppeling van ze ookal probeer ik te chatten sta ik daar 3 dagen in de wachtrij niemand reageert!!!!). Dit is klik klare onzin!!

Gewenste Oplossing:

GELD OP MIJN TEGOED, NORMAAL KUNNEN BESTELLEN.
GEEN ONZIN EN GEWOON REAGEREN PUNT!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht Joostje22

3 jaren geleden - HALLO??? ik ben al bezig met wat programma's contacteren ik ga ervoor zorgen dat jullie in ieder geval bekend gaan staan om dit soort praktijken

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 12 oktober 2021 om 09:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen, excuses voor het verlate bericht. Zou u een e-mail kunnen sturen naar [email protected] met een korte omschrijving van uw vraag en uw e-mailadres en geboortedatum? Dan kijken we met u mee waar uw tegoed is gebleven. Alvast bedankt.

Joostje22

Heeft op 12 oktober 2021 om 12:00 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Heb het verstuurd nu is het maar de vraag of het weer een maand duurt om een reactie eruit te krijgen!!

Bericht van Wehkamp

3 jaren geleden - Goedemiddag, Er is een mail naar u verzonden. Met vriendelijke groet,

Alle klachten die gemeld zijn door Joostje22