Klacht: Wacht al 2 maanden op mijn geld terug

Robbert88 op 16 november 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 september 2013
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 16 november 2012

Na een annulering van een bestelling door Vodafone vanwege een foutieve kredietcheck, wacht de klant al meer dan twee maanden op een terugbetaling van €479. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, blijft de terugbetaling uit en ontvangt de klant tegenstrijdige informatie over de status van de order.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

Dik twee maanden geleden heb ik een bestelling gedaan. Deze is direct door vodafone geannuleerd op de kredietcheck omdat er nog een andere abonnementsaanvraag liep. Telefonisch contact gehad met de klantenservice en dit bleek een fout geweest te zijn die niet meer hersteld kon worden. Ik moest opnieuw een aanvraag indienen. De betaling ad. €479 zou ik zo spoedig mogelijk retour krijgen.

We zijn dik 8 weken verder en van de betaling ontbreekt nog ieder spoor. Heb al meerdere malen contact gehad met de klantenservice maar daar wordt ik van het kastje naar de muur gestuurd. Heb al 5 keer gebeld maar niemand weet ergens iets van of mag er niks over zeggen. Ook via de mail kom ik geen steek verder. De ene keer is er helemaal geen order, de andere keer is er geen sprake van een creditering om de volgende keer weer te horen dat de abonnementsaanvraag nog gewoon loopt.

Het is duidelijk dat er bij vodafone sprake is van een administratieve chaos, maar daar wens ik niet de dupe van te zijn. Ik wacht nu al 8 weken op mijn geld en wil dit direct terug!!

Gewenste Oplossing:

Geld terug verhoogd met de wettelijke rente.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Vodafone

13 jaren geleden - Beste Robbert88, Ik heb je een email gestuurd met een reactie. Met vriendelijke groet, Solange, Vodafone, medewerker klachtenafhandeling

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie