Klacht: Geweigerd door incheck balie.

riyazghare op 09 maart 2019 over Vueling in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vueling
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 9 maart 2019

Riyaz heeft een klacht ingediend bij Vueling omdat hij op 9 maart bij de incheckbalie is geweigerd vanwege het ontbreken van een visum voor zijn reis van Amsterdam naar Londen. Hij geeft aan dat hij onvoldoende geïnformeerd is door het personeel en vraagt om een verklaring voor de weigering, aangezien hij eerder zonder problemen naar Londen heeft gereisd.

Mijn Klacht:

reservering – MYS2XC AMS-LTN 9 maart.

Hoi, ik ben geweigerd door balie want geen visum heeft, ik kom in artikel 10, als ik allen reist dan moet ik visum nodig naar uk, ik reist met mijn gezien, ik ben al eerder geweest naar Londen. Incheck balie heeft mijn niet genoeg geïnformeerd, wil ook geen bellen naar luten immigratie service.
Ik wil graag antwoord hebben, dat waarom ben ik geweigerd.

Vriendelijke groeten.

Riyaz.

Gewenste Oplossing:

Graag Antwoord.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vueling

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vueling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM