Klacht: VK blijft bellen

E.N. Stal op 07 september 2017 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Volkskrant klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 7 september 2017

Een abonnee van de Volkskrant ervaart herhaaldelijk ongewenste telefoontjes, ondanks het feit dat het abonnement is opgezegd en het nummer is geregistreerd in het bel-me-niet-register. De abonnee heeft bevestiging ontvangen dat het telefoonnummer uit de systemen van de Volkskrant zou worden verwijderd, maar dit is niet gebeurd. Ondanks meerdere ingediende klachten is er geen oplossing geboden.

Mijn Klacht:

Volskrant blijft bellen. Ik heb ooit een abonnement gehad, dat heb ik opgezegd. Ik sta ingeschreven in het bel-me-niet-register en ik heb per e-mail de bevestiging van de Volkskrant gekregen dat ze mijn telefoonnummer verwijderen uit hun systemen. Dat is niet gebeurd, want ik ben wederom weer gebeld.

Ik heb al meermalen klachten ingediend, er wordt niets mee gedaan.

Gewenste Oplossing:

Mijn telefoonnummer wordt verwijderd uit al hun systemen en ik ontvang daar binnen 2 weken een schriftelijke bevestiging van.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM