Klacht: Geen bezorging van de Telegraaf gedurende 4 weken

klager3c99785f op 05 november 2026 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Telegraaf klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 5 november 2026

Een klant heeft gedurende vier weken geen exemplaar van de Telegraaf ontvangen en heeft herhaaldelijk contact opgenomen met Mediahuis zonder dat het probleem is opgelost. Ondanks beloften van een medewerker om het probleem aan te pakken, blijft de klant teleurgesteld over het gebrek aan informatie en de aanhoudende bezorgproblemen.

Mijn Klacht:

Ik dien deze klacht in omdat ik de afgelopen 4 weken geen exemplaar van de Telegraaf heb ontvangen. Ondanks herhaaldelijk contact met Mediahuis, waar mij telkens werd beloofd dat het probleem zou worden opgelost, is er nog steeds geen oplossing gekomen. Het is erg teleurstellend dat ik geen informatie heb ontvangen over de reden van de ontbrekende bezorging.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om de bezorging van de Telegraaf te hervatten en om een uitleg over de reden van de gemiste bezorgingen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

25 minuten geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Telegraaf

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM