Klacht: Krant van 10 oktober niet ontvangen

klageree3628f5 op 10 oktober 2026 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Volkskrant klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 10 oktober 2026

Op zaterdag 10 oktober is de krant van de Volkskrant niet ontvangen, ondanks dat hiervoor betaald is. De klager is teleurgesteld over het gebrek aan tijdige en complete levering en benadrukt het belang van een snelle oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Ik heb op zaterdag 10 oktober mijn Volkskrant niet ontvangen, terwijl ik hiervoor betaal. Dit is zeer teleurstellend, omdat ik verwacht dat de krant op tijd en compleet geleverd wordt. Tot nu toe heb ik geen contact opgenomen met de klantenservice, maar ik vind het belangrijk dat dit probleem snel wordt opgelost.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat de krant alsnog geleverd wordt of dat ik een compensatie ontvang voor deze gemiste levering.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Volkskrant

Reactie van de melder van de klacht klageree3628f5

1 week geleden - Kan geen klacht indienen. Geen krant wel betalen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM