Klacht: vodafone klantonvriendelijk en biedt geen oplossing

Linda van der Klugt op 26 augustus 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 26 augustus 2014

Vodafone wordt bekritiseerd vanwege een hoge rekening die is ontstaan door internetgebruik buiten de bundel vanaf 20 juli, waarbij de waarschuwing pas op 31 juli werd ontvangen. Ondanks meerdere telefoontjes naar de klantenservice, waarin beloften werden gedaan voor een oplossing of terugbelverzoek, blijft de klant zonder concrete oplossing en ervaart hij een gebrek aan klantvriendelijkheid.

Mijn Klacht:

Vodafone hoge rekening wegens vanaf 20 juli buiten bundel op internet.
Waarschuwings sms pas op 31 juli ontvangen. Dit wordt in eerste instantie door Vodafone call center medewerkster bevestigd, zou vergoeding komen, toch volgt de hoge rekening. Weer bellen , 2e medewerker zegt wel een sms te zien op 23 juli verstuurd (ook nog te laat) en belooft chef te laten terugbellen. Dit gebeurt niet, weer gebeld, 3e medewerkster belooft te zorgen dat chef belt. Chef belt paar dagen later en spreekt in op voicemail dat ze gebeld heeft, maar noemt geen oplossing of voorstel. Dus maar weer terugbellen, om na half uur in de wacht, te horen van weer andere medewerkster dat er misschien een tegemoetkoming van de kosten van 20 t/m 23 juli volgt maar moet ook nog bekeken worden! Conclusie: wij willen geen klant meer zijn bij zon klantonvriendelijk bedrijf!
Al vele jaren meerdere abonnementen bij Vodafone gehad, nu de eerste keer dat er wat is en dan zo slecht behandeld worden.
Wij zeggen al onze abonnementen bij de eerstvolgende vervaldatum op en zullen onze negatieve ervaringen over Vodafone met anderen delen.

Gewenste Oplossing:

Gaat niet meer lukken, vertrouwen is beschadigd, wij gaan weg bij Vodafone zodra dit mogelijk is

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie