Klacht: Slecht ontvangst TV na installatie nieuw systeem

Claudiaberg op 27 november 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 27 november 2015

Na de installatie van vier ontvangers en een nieuw modem op 19 augustus heeft de klant problemen met de digitale TV-ontvangst, waaronder stilstaand beeld en blokjes. Ondanks meerdere bezoeken van monteurs en vervangingen van het modem en de bedrading, blijft de ontvangst slecht. Na drie maanden zonder oplossing biedt Vodafone de klant de optie om het abonnement kosteloos te beëindigen of een nieuw modem te ontvangen.

Mijn Klacht:

Na het installeren van 4 ontvangers(bij iedere TV 1), en een nieuw modem zouden we overal digitaal TV kunnen kijken, net als voorheen met 2 ontvangers en modem.dit is 19 augustus aangebracht en sindsdien hebben we nog geen 1 dag goed ontvangst.we hebben last van stilstaand beeld,overslaande beeld, blokjes in beeld. Dit wekt veel irritatie op als je een programma volgt.er zijn meerdere malen monteurs langs geweest en iedere keer wordt er gezegd dat het opgelost is, ook is het modem nogmaals vervangen en de bedrading, ze bellen vrijwel wekelijks om te zeggen dat ze in de centrale weer een aanpassing hebben gedaan en dat het opgelost is.maar helaas niet.nu 3 maanden verder is er geen oplossing en betalen wij voor iets wat niet goed is.hun voorstel was kosteloos abonnement stoppen of nieuw modem.helaas daarna niks meer gehoord.
Manager mogen we niet spreken, via mail geen antwoord.Dus hoe kom je met ze in contact en lossen ze het op.

Gewenste Oplossing:

Goed ontvangst of kosteloos slecht beeld

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie