Klacht: ongevraagd stopzetten van abbonoment

petra piek op 25 augustus 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 25 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

wij hebbende klanteservice gebeldomte vragen of de prepaid afgezegd kon worden en het abbonoment stilzwijwegd doorzoulopen,wijkregen alsantwoord dat dat kon.toen zaterdag nog bij dephone house geweest en die heeft zelf nog met jullie gebeldover dit probleemen het zou allemaalgewoon doorlopen.nu vandaag de 25 ste augustus toch in een keerhet abbo stopgezet.nu is mijn partner dus niet bereikbaar terwijlhijvoor werkin het buitenland zit en berreikbaar moet zijn. in de familie ligt iemand opsterven, het is vandaar erg belangerijkdat mijn partner berreikbaar is.dephone house arnhemheeft julliehier over gebeldvandaag voor een2e x en jullie beweren hier niks aan te kunnen doen, belachelijk service staat voor alles dacht ik zo erisin totaal3x gebeld maar jullie doen hier niks aan,is dit klanttevredenheid????

mvg.P.Piek en W. Jansen

Gewenste Oplossing:

wij zijn pas tevreden als vodafone alles terugdraaid en het cotract gewoondoor laat lopen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie