Klacht: internetbundel veeelste hoog

Mounir Belgharbi op 06 juli 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 6 juli 2014

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over een onverwacht hoge rekening van 160 euro voor mobiele telefonie, ondanks een internetbundel van 3 gig. Na een eerdere klacht is de situatie niet verbeterd, en de klant ontving vervolgens een nog hogere rekening van 340 euro, terwijl hij had aangegeven niet boven zijn bundel te willen komen.

Mijn Klacht:

Had vorige maand een rekening van 160 euro terwijl ik 3 gig aan internet heb. Heb hier over geklaagd is niet verholpen. Denk je dat het biet erger kan komen ze met een rekening van 340 euro!!!! Heb nadrukkelijk aangegeven dat ik niet boven mijn bundel wou komen

Gewenste Oplossing:

Heb expres een duur abonnement aangesloten om niet met extra kosten te komen en dus niet met 290 euro zogenaamd over mijn bundel te komen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie