Klacht: beltegoed weg

JA2000 op 18 april 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Klacht is opgepakt door Vodafone 24/7 Web Crew en klant is geinformeerd via e-mail

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 18 april 2012

Een klant van Vodafone heeft op een middag van 12.30 uur zijn beltegoed met 10 euro opgewaardeerd, terwijl zijn telefoon thuis lag. Toen hij om 15.30 uur thuiskwam, ontdekte hij dat het beltegoed verdwenen was, ondanks dat hij het toestel niet had aangeraakt. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vanmiddag om ca 12.30 uur beltegoed met 10 euro opgewaardeerd. Telefoon lag gewoon thuis. Ik kom uit school 15.30 uur. Beltegoed weg! Ik heb het toestel niet eens aangeraakt.

Gewenste Oplossing:

Graag contact met Vodafone hoe dit nu kan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 21 mei 2012 om 16:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht is opgepakt door Vodafone 24/7 Web Crew en klant is geinformeerd via e-mail

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie