Klacht: Aansluiten glasvezel vodafone

SKoopmans op 29 september 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 december 2012
Reactie van het bedrijf:

We hebben de klant een reactie via e-mail gestuurd met daarin een passend advies.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 29 september 2012

Een klant van Vodafone heeft problemen ervaren bij de aansluiting op het glasvezelnetwerk, veroorzaakt door een verwisseling van het postadres en het aansluitadres door het bedrijf. Ondanks meerdere telefoontjes naar de klantenservice, een bezoek aan een winkel en het indienen van twee officiële klachten, blijft de klant al weken zonder TV, internet en telefoon. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Bij het afsluiten van mijn abonnement bij Vodafone hebben hun mijn post adres en het aan te sluiten adres door elkaar gehaald. Door deze fout van hun is het op dit moment nog niet gelukt om mij aan te sluiten op het glasvezel netwerk. Na meerdere telefoontjes naar de klantenservice, het langs gaan bij een Vodafone winkel en het indienen van 2 officiële klachten in 8 weken tijd zit ik inmiddels al weken zonder TV, internet en telefoon.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer er in deze kalender week nog een aansluiting tot stand gebracht wordt. Daarnaast wens ik alle kosten die gemaakt zijn voor het bellen naar de klantenservice en de vervolgschade door Vodafone gedekt worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vodafone

13 jaren geleden - Beste SKoopmans, Ik heb je zojuist een reactie gestuurd via e-mail. Met vriendelijke groet, Berny Vodafone, medewerker klachtafhandeling

Vodafone

Heeft op 18 december 2012 om 13:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben de klant een reactie via e-mail gestuurd met daarin een passend advies.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie