Klacht: Diefstal ivm niet waarmaken eigen beleid

Lindavanderheijdenvinted op 07 februari 2020 over Vinted.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vinted.nl
Status Open
Datum 7 februari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er wordt aangegeven dat uitbetaling aan verkopende partij (die adverteert via Vinted.nl) opgeschort wordt met De knop “ik heb een probleem” indrukken en nog een aantal andere regels zoals neem contact op met verkoper, reageer binnen 2 dagen enz. Maar de route voor het opnemen van contact met de verkoper is blijkbaar via weer een andere knop toegankelijk onder aan de pagina voordat daadwerkelijk de transactie wordt opgeschort. De chatfunctie die ik gebruikte om te communiceren met de verkoper en bewijs daarvan heb ik aangeleverd aan Vinted. Ik heb het beleid gevolgd bewijzen tig keren aangeleverd, maar omdat zij toch geautomatiseerd de transactie uitgegeven hebben na de termijn als beschreven willen zij mij niet uitbetalen. Na de eerste button “ik heb een probleem”nog een button indrukken om op te schorten wordt niet in de uitleg benoemd. 15x meld een medewerker dat de transactie pas opgeschort wordt door deze enkele handeling en als ik er op wijs dat dat niet klopt geven ze aan niks meer voor me te kunnen betekenen omdat de koop is afgehandeld. Bij vragen naar gegevens van de klachtencommissie krijg ik geen reactie meer 3x. als het noodzakelijk is dat op andere wijze de verkoper benaderd had moeten worden dan dat ik gedaan heb, Dan dient u ook de route van contact met de verkoper te worden benoemd.

Gewenste Oplossing:

Geld retour en bonus voor inspanningen van uren discussie

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vinted.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vinted.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lindavanderheijdenvinted
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten