Klacht: wasmachine/droger verhoger

janbinnemavet op 19 mei 2022 over vidaXL in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf vidaXL
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 19 mei 2022

Een klant uit kritiek op de kwaliteit van een wasmachine/droger verhoger van vidaXL, die hij beschrijft als "blikken rommel uit China." Hij uit zijn onvrede over de eigenaren van het bedrijf en stelt dat hij negatieve publiciteit zal overwegen als zijn klacht niet naar tevredenheid wordt opgelost, waarbij hij 50% van de aankoopwaarde terugvraagt.

Mijn Klacht:

echt ,ik heb er geen andere woorden voor het is blikken rommel uit China.
De twee eigenaren van vidaxl zijn er rijk mee geworden,maar ze moeten zich schamen om zulke
produkten te leveren.
Als dit niet tot tevredenheid wordt opgelost (50% van de aankoopwaarde) ben ik genoodzaakt dit negatief in de publiciteit te brengen voor vidaxl.

Gewenste Oplossing:

het is deels mijn risico dus 50% van de aankoopwaarde (148 euro)

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over vidaXL

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over vidaXL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door janbinnemavet
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM