Klacht: Heb een bestelling gedaan

Katrien Vandeput op 11 mei 2022 over vidaXL in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf vidaXL
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 11 mei 2022

Een klant heeft een bestelling geplaatst bij vidaXL en het bedrag is van zijn rekening afgeschreven. Tot op heden heeft hij echter geen bevestigingsmail ontvangen van de bestelling.

Mijn Klacht:

Bestelling gedaan geld is van de rekening gegaan maar heb geen bevestiging mail gekregen

Gewenste Oplossing:

Een bevestiging van mijn bestelling zodat ik weet dat mijn geld correct is toegekomen en mijn bestelling zal aankomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over vidaXL

Reactie van de melder van de klacht Katrien Vandeput

3 jaren geleden - Heb al geprobeerd om via hun fb messenger hun te bereiken maar pagina kan niet meer geopend worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over vidaXL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Katrien Vandeput
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM