Mijn Klacht:
Het is ons twee keer overkomen in Frankrijk, dat ik met autopech stond en niet ben geholpen. Een keer in Nice, ik heb toen zelf met een autoambulance de auto opgehaald en een andere keer in Chateau-Chinon (verschillende auto’ s en jaren).
Door een medewerker van de afdeling pechhulp verzekering Europa en van de afdeling Wegenwacht werd mij vandaag wel gewezen op de rechten die je als verzekeringsnemer hebt en wat de ANWB allemaal voor je kan betekenen maar konden niet garanderen, dat ik ook daadwerkelijk geholpen zal worden.
Ik denk zelf, dat wij toen het slachtoffer zijn geworden van te jonge onervaren vakantiehulpen op de Alarmcentrale in Lyon. We zijn toen ook niet verder gekomen dan de Alarmcentrale. Er zijn toen dus ook geen hulpverleners ingeschakeld.
Gewenste Oplossing:
Wij willen de garantie, dat als dat nodig is we een beroep kunnen doen op de ANWB en onze zaak, wat ik niet hoop, serieus zal behandelen.


