Klacht: upc!!!! spijt op alle haren op me hoofd

jkenter op 08 februari 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 8 februari 2012

Een klant heeft een klacht ingediend over UPC, nadat hij op aanraden van een vriend een alles-in-één pakket heeft afgesloten. Hij ervaart herhaaldelijk problemen met het ontbreken van televisie, internet en telefoon, en na meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, heeft hij nog steeds geen oplossing ontvangen. De klant is gefrustreerd over de lange wachttijden en het uitblijven van een monteur, wat resulteert in een week zonder verbinding.

Mijn Klacht:

mijn klacht over upc na overgehaald te zijn door mijn vriend heb ik upc genomen kabel mediabox internet telefoon pakket die ik afgekocht heb voor extra 20.euro

totale kosten per maand 69 euro

na enkele keren door geen t.v zenders en telefoon en of geen internet te hebben…heb dus een standaard pakket na enkele keren deze artikkelen niet te kunnen gebruiken hebben we op mobiel upc gebelt 3 keer aan toe verbinding verbroken en lekkere muziek aan te horen grrr kregen we iemand aan de lijn door onze klachten te vermelden en een torenhoge mobiele rekening zouden ze een monteur sturen donderdag had ik al geen verbinding telefoon internet of de extra betaalde zenders, zouden ze vrijdag oh werd zaterdag oh werd dinsdag een monteur sturen dat betekende 7 dagen geen huistelefoon geen internet geen t.v zenders waarop we dus zeiden nou daar ga ik niet mee akkoord we zouden terug gebelt worden binnen 24 uur gisteren was het 24uur geleden dus zelf maar weer gebelt waar de monteur nou was. vandaag zou de monteur komen half uur aan de telefoon gezeten mevrouw was niet zo snel enof slim deed het werk waarschijnlijk pas maar goed ze moest alles in de computer zetten. vandaag dus net kwart voor 6 komt de monteur binnen van upc en hij zegt goch wat een verhaal stond erbij en valt met de deur in huis ja u moet me wel betalen ??? hu zeg ik dacht het ff niet upc heeft alles aangesloten en ik ga jouw niet betalen voor de fouten die hun maken ..nou zegt ie moet toch betaald worden dan ga ik upc maar ff bellen.ik zeg moet je doen hij is naar buiten gegaan en ik heb hem niet meer gezien… ik heb upc standaarg pakket of ik nou niet bel of geen internet of t.v heb maakt hun niets uit want ik betaal me 60 euro toch wel per maand ….

Gewenste Oplossing:

dat mijn probleem opgelost word en geen stress heb van upc doet me telefoon het vandaag??? tjonge tjonge en dan sevice stukken verbeterd mag worden en hun air en schofterigheid achterwege laten en je geen 30 minuten aan de bandje laten hangen met muziek waar je je dood aanergt

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie