Mijn Klacht:
op 24 dec 2012 zijn 2 mediaboxen en 1 modum geïnstalleerd.
tv aansluiting beneden peil.
geen signaal op beide tv. bij de 3e keer bellen naar upc (15.30) bleek dat er verkeerde mediaboxen cq bijbehorende codes zijn geleverd. monteur heeft niet gecontroleerd. upc medewerker heeft codes aangepast zodat op beide tv’s beeld verscheen.
op 1 tv moest een verlengsnoer van 5 mrt worden aangesloten. gekocht voor € 39,90. na veel zoeken en voelen (tv is ingebouwd) bleek er geen toegang te zijn voor HDMI kabel. een professioneel iemand bijgehaald heeft de ‘verbouwing’ vd ruimte hersteld en geconstateerd dat monteur dat al had kunnen constateren. dus overbodig werk en irritatie.
doordat printer en scanner moesten worden aangepast aan nieuwe codes is de IT persoon (dus een 2e professioneel) er achter gekomen dat internet op mijn 2 laptops niet beveiligd waren. zeer ernstige nalatigheid hersteld.
heb foto’s als bewijs.
Gewenste Oplossing:
derden hebben oplossing geboden, niet UPC

