Klacht: Storing

Ongemak op 10 juli 2014 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 10 juli 2014

Een klant heeft ernstige klachten over herhaalde storingen bij UPC, die zich voordeed tijdens een belangrijke voetbalwedstrijd. Hierdoor was de klant genoodzaakt om naar een café te gaan, wat leidde tot extra kosten en ongemak. De klant vraagt om compensatie op de maandrekening en overweegt om over te stappen naar een andere aanbieder als de problemen aanhouden.

Mijn Klacht:

Geachte UPC,
Ik heb gisterochtend en gisteravond bij aanvang van de belangrijke halve finale voetbalwedstrijd om 22.00 een storing gehad. Geen T.V geen telefoon geen intern. Dankzij de fantastische service van UPC!Niet alleen ik maar de hele Scheldenbuurt! Iedereen ging de straat op! Ik had visite,hapjes en drankjes in huis gehaald.Genoodzaakt kon ik met mijn visite naar het Cafe om de hoek gaan, waar zij gelukkig een KPN aansluiting hadden.U begrijpt natuurlijk wel dat UPC mij op kosten heeft gejaagd plus het ongemak van deze avond. Graag zou ik een compensatie op mij maandrekening zien. Ik ben de storingen van UPC zo langzamerhand spuugzat jarenlang! Een maand niets betalen lijkt mij redelijk! en anders zal ik echt op zoek gaan naar een andere aanbieder. Mvg. Yvonne Helsloot. Deurloostraat 35 111 Amsterdam Klantnr.7100776.

Gewenste Oplossing:

Heel weinig! constante storingen ,geen verbinding. geen netwerk!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie