Klacht: slechte DNS servers

Alex van der Tuin op 15 april 2015 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 15 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik probeer regelmatig internetsites te bezoeken, die via UPC zeer traag geladen worden (>5 min wachttijd) of gewoon überhaupt niet geladen worden. De enige oplossing is om mijn laptop van het werk aan te zetten, een VPN verbinding te maken en vervolgens de gewenste site te bezoeken.

Dit werkt wel vlot en gemakkelijk, alleen is mijn werk laptop niet echt handig voor privé gebruik.

Het gaat om gewone sites, die voldoen aan de integriteitscode van mijn werkgever.

Gewenste Oplossing:

op het moment dat ik gewoon via mijn eigen pc snel en gemakkelijk op internet kan surfen en geen speciale verbindingen via VPN oid hoef aan te leggen om te kunnen internetten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie