Mijn Klacht:
Bij aangaan van het contract is besproken dat wij van 2 aansluitadressen 1 faktuur ontvangen. Op het adres randweg 44 met klantnummer 8135482 zijn wij nimmer aanwezig. Sterker nog bij aangaan van het contract hebben wij dit diverse malen aangegeven. De Contactpersoon was de heer Mitchell James. Hij neemt zijn telefoon niet meer op en reageert per mail ook niet.
Kunt u klantnummer 8135482 en 8135484 samenvoegen. De facturatie kan naar City Hotel Rotterdam, ’s Gravendijkwal 100, 3014 EJ Rotterdam. Van het laatst genoemde klantnummer ben ik in het bezit van de inloggevens.
Tevens wil ik gebruik maken van deze gelegenheid. De communicatie met de heer James loopt zeer moeizaam Bij de UPC helpdesk komen we er niet uit. Het internet van de aansluiting aan de ’s Gravendijkwal 100, klantnummer 8135484 wil ik met spoed beëindigen. Dit ivm met tal van problemen met het internetbereik dit probleem is bekend bij uw collega’s. Wij zijn weer overgegaan naar KPN en hebben dit probleem niet meer. De heer Mitchell James is hiervan op de hoogte echter reageert niet meer.
Gewenste Oplossing:
Als internet abonnement beëindigd wordt.

