Klacht: Niet functionerende horizon mediabox

SHovius op 17 maart 2013 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 17 maart 2013

Een klant uit Rotterdam uit zijn onvrede over de niet-functionerende Horizon mediabox van UPC, aangeschaft op 19 januari 2013. Ondanks meerdere contacten met de klantenservice en afspraken met monteurs, is het probleem niet opgelost en heeft de klant onterecht kosten gemaakt voor een modem dat niet nodig bleek te zijn.

Mijn Klacht:

Rotterdam, 17-03-2013

Geachte Heer /Mevrouw

Bij dezen spreek ik mijn ongenoegen uit over het niet functioneren van mijn horizon mediabox en wil ik een formeel bezwaarschrift indienen.
Sinds de aanschaf op 19-01-2013 ben ik nu bezig met UPC om de horizon te laten werken.
Hier zijn zeer vele contacten met de UPC centrale aan besteed en vele malen zijn UPC monteurs langs geweest. Er zijn vijf afspraken met monteurs gemaakt, waarbij tweemaal een monteur niet verschenen is, driemaal wel.
Er is mij door UPC naast de horizon een modem geadviseerd die door de eerste UPC monteur geïnstalleerd is, maar die door de tweede UPC monteur als volstrekt onnodig geclassificeerd werd omdat er immers al een horizon mediabox was.
Ik ben hier dus onnodig op kosten gejaagd voor de aanschaf van een modem.
Wij zijn nu ruim acht weken bezig zonder enig succes met de digitale TV. Het internet werkt wel.

Data betreffende monteurs:
5 februari: monteur heeft modem geïnstalleerd, kreeg horizon na 3 uur werken niet aan de gang.

15 februari en 21 februari tevergeefs gewacht op een monteur ondanks een afspraak.
(wij krijgen vervolgens met een mail te horen dat wij het afgezegd hebben, hetgeen onjuist is)

28 februari: modem installatie door monteur weer ongedaan gemaakt, was niet nodig!!!
Het signaal zou te sterk zijn over de kabel. Het signaal werd afgezwakt, de digitale tv heeft het precies een uur gedaan en hield er vervolgens mee op via de horizon. Analoog doet de tv het wel.

7 maart: opnieuw monteur langs. Het signaal via de coax-kabel zou te sterk zijn. Signaal afgezwakt waarna de televisie het een dag digitaal deed en er vervolgens weer mee ophield.

Vandaag is er weer een nieuwe afspraak voor een monteur gemaakt op 26 maart a.s. ’s middags na overleg met UPC.

Gaarne verwacht ik een tegemoetkoming van U en een terugname van de modem met teruggave van de daarvoor gemaakte kosten.

Met vriendelijke groet,

S.Hovius
Van Somerenweg 58
3062 RK Rotterdam
[email protected]
tel 0654752706

Gewenste Oplossing:

Allereerst dat de horizon mediabox na nu 8 weken verder te zijn wel gaat werken.
Ten tweede verwacht ik een tegemoetkoming van U en een terugname van de modem met teruggave van de daarvoor gemaakte kosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie