Klacht: Na 7 dagen nog steeds geen telefoon

Ivandentoorn op 13 oktober 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 13 oktober 2012

Na het ontvangen van een nieuw kastje heeft de klant geen telefoonverbinding kunnen krijgen, ondanks dat het internet wel functioneert. Na herhaaldelijk contact met UPC, waarbij de klant lange wachttijden en extra mobiele kosten heeft ervaren, is er nog steeds geen oplossing geboden. De klant is gefrustreerd over de lange wachttijd en de communicatie van UPC.

Mijn Klacht:

Ik ben al sinds zondag jl. Contact aan het zoeken met upc over het feit dat ik geen internet en telefoon meer heb, na een nieuw kastje te hebben gekregen, deed internet het wel, maar nog steeds geen telefoon, na meerdere malen te hebben gebeld en LANG in de wacht te hebben gestaan, mobiele kosten te hebben gemaakt, nog steeds geen telefoon!! Ze hebben het ontzettend druk, dat is dus hun probleem en niet die van mij, kreeg ik de mededeling dat ik tot dinsdag moest wachten want dat deed die het WAARSCHIJNLIJK weer!!

Gewenste Oplossing:

Dat we zo spoedig mogelijk weer gebruik kunnen maken van telefonie, een vergoeding krijgen voor de gemaakte kosten, en een tegemoet komen krijgen van UPC! Lijkt me meer dan redelijk!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie