Mijn Klacht:
Wij zij afgelopen zaterdag voor een vraag bij de UPC wagen geweest. Er werd ons gevraagd of we het power pakket hadden. Ja dat hadden wij. Dan konden we een jaar lang 25%korting krijgen . Nou dat was leuk en zeker in deze tijd. Alle gegevens in laten vullen maar je moest nog wel 29.95 euro bij betalen voor de nieuwe horizon box. Ja maar we hebben toch ook al borg betaald van 45,00 voor de box die we nu hebben. Nou volgens jullie medewerker zou de 45,00 dan terug gestoord worden bij het terug sturen van de oude. Maar nu kreeg ik de zelfde dag nog de mail met daar in de bevestiging van die middag. En tot mijn verbazing moest ik ineens 4,50 per maand meer betalen. Gebeld vandaag maar geen bevredigend antwoord gekregen of oplossing.
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag die korting willen hebben maar zonder die 4,50 verhoging per maand.en de borg die betaald is dit te verrekenen met de horizonbox.
Daarbij wil ik UPC er op atent maken hun medewerkers de klanten die in de bus komen eerlijk voor te lichten op de meerkosten.

