Klacht: meerdere zenders signaal verlies

hannekedewitbeijers op 03 september 2014 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 3 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste UPC
wij hebben een alles in 1 abonnement bij jullie en ik wil een klacht indienen die ik zo snel mogelijk verholpen zou willen hebben.
Mijn zenders net 5 zowel digitaal als HD en TLC werken al een aantal weken niet meer.
Ik krijg een melding dat er signaal verlies is opgetreden. Dit ligt niet aan mijn bekabeling aangezien de overige zenders wel normaal werken.

Aangezien ik deze zenders beide vaak bekijk en we meer dan 50 euro per maand aan abonnementskosten betalen, wens ik uiteraard graag zo snel mogelijk een passende oplossing aangeboden te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Als alle zenders weer naar behoren werken.
Compensatie voor de weken dat ik niet over bovenstaande zenders hebben kunnen beschikken

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie