Klacht: defecten horizon en wachttijd klantenservice

juudjevdberg op 26 november 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 26 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij zijn op advies van UPC overgestapt op horizon. Vanaf het begin vertoonde het al enorm veel mankementen, hij is tig keer vastgelopen en we hebben dat kastje 100 keer moeten resetten en stekker erin en eruit moeten trekken. We hebben meer dan 6 keer aan de lijn gezeten, waarbij meer dan een half uur in de wacht staan meer regel dan uitzondering met zelfs een piek van boven het uur! Wij kregen dan ook een waardeloos antwoord op onze vraag: namelijk dat zij er niks aan konden doen of stekker erin/eruit. Vervolgens doodleuk het antwoord dat er dan een monteur moet komen en die kan dan op zijn vroegst 6-12 komen (gebeld op 26-11!!!!!!). TE schandalig voor woorden! Breng een product pas op de markt voordat dit uitvoerig getest is en zorg dat je klantenservice beter georganiseerd is!!!

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling van telefoonkosten!
Een deel van de maandelijkse betaling terugstorten, omdat de helft van de tijd de box het helemaal niet doet of de helft van de zenders ontbreekt.

Doe eens wat aan de kritiek die jullie landelijke krijgen mbt jullie waardeloze klantenservice!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie