Klacht: Defect modem

willarddaniels op 22 augustus 2013 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 22 augustus 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij schoonmoeder (die 82 is en een hulpalarm heeft wat via de telefoonlijn gaat) is nu niet te gebruiken omdat het modem van UPC defect is. We hebben UPC gebeld met de mededeling dat het modem defect is, en dat we graag willen dat dit zo vlug mogelijk wordt opgelost zodat ze niet zonder alarm zit s’nachts. Hierop krijgen we te horen dat er geen monteur is maar dat ze de volgende dag wel iemand kunnen sturen tussen 8 en 13.00 uur. We geven aan dat dit niet kan omdat schoonmoeder om 10.00 uur naar het ziekenhuis moet. Dan kan het ook s’middags tussen 12 en 18.00 uur. Dit is goed geven we aan maar toen hij het ging inplannen bleek dat de middag al vol zat. Hierop geven we aan dat we zelf wel de modem om willen wisselen bij de UPC winkel maar krijgen te horen dat dit niet gaat. WAAR IS DE SERVICE EN DE MEDEWERKING VAN UPC ALS JE HUN NODIG HEBT?????
Als er betaald moet worden weten ze wel hoe het moet, maar niet als er mensen levens op het spel staan.

Gewenste Oplossing:

Dat ze een 24 uur service moeten krijgen en een afhaal punt voor materiaal (b.v. modem)in elke stad, en dat die open is tot 23.00 uur

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie