Klacht: Cl + Module al ingeleverd maar brief zegt van niet.

Willie56 op 15 oktober 2013 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 15 oktober 2013

Een klant van UPC heeft twee weken geleden een nieuw abonnement aangevraagd en alles correct ontvangen en geïnstalleerd. Ondanks het inleveren van de oude Media Box met de CL Module, ontving de klant een brief waarin werd aangegeven dat de CL Module nog ingeleverd moest worden, wat al gedaan was. De klant verzoekt UPC om dit te verifiëren en de betaling voor de CL Module stop te zetten.

Mijn Klacht:

2 weken terug hebben wij een nieuw abbonement aangevraagd, alles prima ontvangen en geinstalleerd.

Het enige wat hier mis is gegaan is dat we onze oude Media Box hebben ingeleverd MET de CL Module en een brief erop geschreven.
Sinds vandaag hebben we een brief binnen gekregen dat we nog de CL Module moeten inleveren en een retour eveloppe maar die hebben we dus al ingeleverd. Gelieve hier nog even naar kijken en de CL Module stopzetten met betalen.

Gewenste Oplossing:

Dat het even wordt nagekeken omdat we hem wel hebben ingeleverd tijdens de Media Box datum.
En dus hierbij de betaling opzeggen van de CL module 5 eur p/m

Nog even graag een telefoontje of mailtje terug als het is opgelost.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie