Klacht: Betaling voor iets dat ik niet gebruik

arfani op 27 november 2013 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 27 november 2013

Een klant van UPC ervaart problemen met zijn abonnement, waarbij de maandelijkse kosten hoger zijn dan afgesproken. Hij heeft een abonnement samengesteld voor digitale tv en internet, maar betaalt nu bijna 60 euro per maand in plaats van de beloofde 25 euro voor de eerste zes maanden. Ondanks contact met de klantenservice, blijft de klant van mening dat hij geen abonnement voor bellen heeft afgesloten.

Mijn Klacht:

Ik heb in februari een abonnement samengesteld met Digitale tv standaard en 60mb internet en ik zou de eerste 6 maanden 25euro betalen en daarna 50euro maar nu betaal ik bijna 60euro per maand en ik heb al contact met jullie opgenomen maar mij is verteld dat ik ook een abonnement voor bellen zou hebben genomen maar dit is echter niet zo.

Gewenste Oplossing:

Het geld dat ik teveel heb betaald zou ik graag terug willen hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie