Klacht: Vlucht gemist door slechte informatie check in balie

Nina Almendariz op 17 januari 2022 over United Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Beste,

11 januari zou ik samen met mijn broertje van Quito via Houston naar Amsterdam vliegen. Bij de in check balie zei een mevrouw tegen ons dat we nog geen boarding pas konden krijgen omdat we een formuliertje moesten invullen dat we geen Corona klachten hadden. Dit formulier konden we online niet invullen en moesten we met veel moeite ergens proberen uit te printen.
De mevrouw wist dit en zei dat we dit moesten doen. Toen dit eindelijk gelukt was kwamen we terug bij de in check balie en bleek dat deze alweer dicht was. We kregen te horen dat we niet meer met de vlucht mee mochten.

Gewenste Oplossing:

Niks

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over United Airlines

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over United Airlines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nina Almendariz