Klacht: Uitsluiting derde kenteken

A.G. Van der Veen op 26 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 26 december 2014

Na 25 jaar lidmaatschap van de ANWB is de klager teleurgesteld over de verplichting om €150 extra te betalen voor pechhulp op een derde kenteken, dat een vervanging is voor een verkocht kenteken. Daarnaast uit de klager kritiek op de geboden buitenlandservice, waarbij de hulpdienst te laat arriveerde, geen Engels sprak en niet over de benodigde startkabels beschikte.

Mijn Klacht:

Beste Anwb naar ongeveer 25 jaar lidmaatschap vind ik het waanzin ,dat ik word verplicht om 150,00 euro extra te moeten betalen omdat ik met een derde kenteken een hulpaanvraag heb gedaan. ( moet hierbij vermelden dat dit zogenaamde kenteken in de plaats is gekomen voor een ander kenteken die is verkocht, en dus als zodanig geen deel meer van mijn wagenpark uit maakt. Dit jaar heb ik ook nog een extra service contract voor mijn camper afgesloten. Waar mee ik afgelopen zomer 2 keer ben gestrand ivm lege accu ,om over de afhandeling maar niet te spreken jullie buitenland service was is mijn ogen geen knip voor de neus waard ,de hulpdienst was veel te laat ,sprak geen woord Engels en hun wagen was gewoon leeg en beschikte niet eens over de startkabels om mij te helpen wat een drama van de eens zo goede bekendstaande Anwb.

Gewenste Oplossing:

Per direct ontbinding van mijn contract met de Anwb
Vind dit een complete afgang . Jullie moesten je schamen om zo met consumenten om te gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM