Mijn Klacht:
Ik heb in de nacht van nieuw jaar tot 2 x aan toe een Uber betaald. Maar deze werd geannuleerd omdat er geen chauffeurs in de buurt waren. 1x 30 euro. En de 2de keer 12 euro. Ik had op dat moment geen geld meer op mijn rekening alleen contant had ik bij me.
Uiteindelijk heb ik met mijn kinderen minden in de nacht moeten lopen naar huis ander half uur lopen want ik was met 2 kleintjes hartstikke moe natuurlijk.
Ik kon geen bus nemen want ook deze moeten betaald worden met pin. En de gewone taxi’s wilde ook geen contant aannemen.
Nou ik ben woedend.
En je kan het vergeten dan je geholpen word via een klantenservice die je 80 cent per min betaald en je 4x word doorverbonden en na 9 minuten word de verbinding verbroken. En nog ben je niet geholpen.
Gewenste Oplossing:
Op de 2 x gemaakte kosten terug Terug te krijgen.


