Klacht: Eigenwijze medewerker en maand geen krant ontvangen

H Moerbeek op 30 september 2025 over Trouw in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Trouw
Status Open
Datum 30 september 2025

Een abonnee heeft problemen ervaren met de bezorging van de krant van Trouw. Ondanks het afsluiten van een abonnement op een specifiek adres, is de krant nooit bezorgd, terwijl een nieuw abonnement op een ander adres wel correct wordt geleverd. De abonnee heeft klachten ingediend, maar er is geen terugbetaling voor de niet-bezorgde kranten en er zijn aanpassingen gemaakt die leiden tot extra vertraging in de bezorging.

Mijn Klacht:

Zojuist door medewerker Omaz te woord gestaan.

Ik heb een abonnement afgesloten op Trouw per 1/8/2025 voor cliënt Lodder de Jong op Bozenhoven 233 in Mijdrecht. klant A1004168672
Die krant is nooit bezorgd… klachten heb ik ingevoerd, maar zonder resultaat.
Tenslotte heeft relatie maar een nieuw abonnement afgesloten. Klant A1004235071 op Bozenhoven 157 appt 233. Deze wordt wél bezorgd.
Vandaag het dubbele abonnement met Omaz gewijzigd.

1) Het verkeerde adres wordt wél bezord, het goede adres wordt niet bezorgd.
2) Abonnementsgeld voor niet bezorgde kranten wordt NIET terug gestort.
3) Omaz is erg trots erop dat hij het adres denkt beter te weten dan ik en de gemeente en het tehuis zelf.
4) Mijn cliënt gaat nu 2 dagen opnieuw geen krant ontvangen door de aanpassing. Daar kon Omaz geen oplossing voor bedenken. En hij vond dat hij al genoeg had meegedacht. Als ik aangeef dat ik daar geen drol aan heb… wordt hij behoorlijk agressief.

Omaz zit in zijn eigen script en kan zich niet verplaatsen in de situatie.

Gewenste Oplossing:

1 maand abonnementsgeld retour
aanpassing abonnement zonder onderbreking

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Trouw

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM