Klacht: Geld terug

pascal1991 op 04 augustus 2020 over TopTicketshop in de categorie Ticketbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Ticketbedrijven
Status Open
Datum 4 augustus 2020

Een klant van TopTicketshop heeft een klacht ingediend omdat een concert van Tino Martin vanwege corona niet doorging. De klant is het niet eens met de nieuwe data en kan geen vrij krijgen om te gaan. Bij het melden van deze situatie aan de klantenservice ervaart de klant onprofessioneel gedrag, waaronder uitlachen en een gebrek aan empathie.

Mijn Klacht:

Tino martin is vanwege corona niet doorgegaan, ik ga niet akkoord met de nieuwe aangegeven data en kan ook geen vrij krijgen wanneer ik wil. na het aangegeven hiervan wordt ik gewoon uitgelachen en wordt er succes gewenst vanuit de klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug.

Alle klachten die gemeld zijn door pascal1991
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM