Klacht: nieuwe tablet blijft uit??

silleke1968 op 08 oktober 2012 over Tom Tec in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tom Tec
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 8 oktober 2012

Een klant heeft in april een tablet opgestuurd vanwege een defecte adapter, die in oktober van het voorgaande jaar als verjaardagscadeau was gegeven. Na meerdere telefoontjes en de belofte van een vervangend exemplaar, is er na 2,5 maand nog steeds geen oplossing geboden. De klant verzoekt om terugbetaling of een nieuwe tablet.

Mijn Klacht:

heb in april ongeveer de tablet van mijn zoon opgestuurd want de adapter bleef niet zitten…die kreeg hij op 20 okt vorig jaar voor zijn verjaardag..enige tijd later gebeld en er zou(wanneer ze opvoorraad waren) een nieuwe opgestuurd worden…dat is nu 2 1/2 mnd ongeveer geleden ,ik vraag me af,waar blijft ie??
telefonisch gaat ook niet meer???
graag geld terug of een nieuwe

Gewenste Oplossing:

geld terug of een nieuwe??

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM