Klacht: Onvriendelijk personeel

Reyhan- op 07 juli 2020 over The Stone in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf The Stone
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 7 juli 2020

Na een bezoek aan het filiaal in Maassluis ervaart de klager onvriendelijk gedrag van het personeel, dat zelfs dreigde met een verbod op het bezoeken van de winkel. Dit is niet de eerste keer dat de klager een klacht indient over het personeel, en de klantenservice lijkt niet adequaat te reageren op de situatie. De klager heeft aangegeven contact op te nemen met een leidinggevende.

Mijn Klacht:

Na bezoek vandaag filiaal Maassluis wil ik melden dat ik door personeel heel onvriendelijk ben behandeld. Ik heb eerder al een klacht ingediend en over het personeel en vandaag in de winkel was personeel onvriendelijker dan voor heen. Ze viel me aan dat ik het winkel niet meer kon bezoeken en een verbod zou opleggen dus mijn tweede klacht ingediend. Klantenservice doet er niet veel aan en zal zeker in contact treden met een leidinggevende.

Gewenste Oplossing:

Vriendelijke personeel.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over The Stone

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over The Stone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Reyhan-
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM